Založ si blog

Čo to na nás len chystajú?

Asi pred pol rokom sa na stránkach Pravdy sťažoval blogger Ivan Hoffman, že v Česku ich pomerne často náčelník GŠ Armády ČR Řehka straší tým, aby sa občania pripravili na vojnu.

Dnes na poludnie nám asi mala pomôcť stráviť ťažší obed diskusia „odborníkov“ o tom, ako nás Rusko neodvratne ťahá do vojny.

Lebo RF nemá dosť vlastného územia a neustále poškuľuje po Západnej Európe, ktorú chce, rovnako ako UA, „zhltnúť“. Začala som to počúvať, keď nejaký Švéd rozprával o tom, ako tam vyľakaní ľudia volajú na rôzne linky, aby sa podelili o svoje obavy z napadnutia Ruskom. Našťastie, Švédsko má dosť protiraketových krytov a krytov CO, aby mohlo zachrániť všetkých svojich občanov.

Samozrejme, najlepším riešením situácie je, keď Švédsko už konečne bude v NATO, ktoré nedopustí, aby krajina bola spustošená krvilačným Ruskom a jeho armádou.

Ak ste ešte ani v tomto momente nevyvrátili obed, gratulujem. Ja som ešte vtedy nejedla, tak som vydržala ešte zo dva príspevky naslovovzatých odborníkov (jedným z nich bol podľa neustáleho odŕhania asi Radovan Geist..), ale viac som nedala.

Mám po krk tejto štvavej propagandy, mám po krk toho, ako západní šašovia pripravujú obetné ovce na to, že budú podrezané a bude za to môcť samozrejme Rusko. To aby na to nezabudli ani v momente, kedy pošlú svoje duše k Pánovi, či Satanovi.

Je mi zle z pajácov v EU, ktorí namiesto toho, aby sa snažili o mier a prosperitu tých, ktorí ich živia, ich pripravujú na nesmiernu skazu a utrpenie. Vidíme, kto ženie svet do vojny, a Rusko to nie je. Denne sa musím pozerať na goebbelsovský plagát pri ceste, ktorý tvrdí, že „EU je mier a sloboda“´. Doslova. Je tam ešte nejaké tretie heslo, ktoré je rovnako opakom reality, ako dve spomenuté.

Som za zastavenie aj humanitárnej pomoci Ukrajine. Mali ste dosť príležitostí rokovať o mieri pre vašich občanov, milé vedenie skorumpovanej americkej gubernie. Ak tvrdošijne odmietate mier, tak bojujte ďalej, ale ZA SVOJE. Potom uvidíme, akí ste geroji. Vy chcete bojovať a nemeckí farmári Vám to majú platiť. Ak chcete vojnové dobrodružstvá, tak už len na vlastný účet. Ak si ich môžete dovoliť, len bojujte, drahí ukrajinskí „vlastenci“.

Nedeľné diskusie

20.05.2024

Dnes milo prekvapila RTVS novým moderátorom v O 5 minút 12, aj výberom hostí. Po minulotýždňovom dne v podobe dvoch sliepok na hnoji, ktoré ostatných takmer nepustili k slovu (Cigániková a Ostrihoňová) sme konečne počuli kultivovanú besedu s ľuďmi, ktorí majú čo povedať. Vzhľadom na situáciu správna voľba. A tak sme si konečne mohli vypočuť pár múdrych slov od [...]

Kritické myslenie

02.04.2024

Už sme si zvykli, že v podaní oficiálnej mediálnej a pro-bruselskej politickej scény kriticky myslieť znamená zhltnúť bez výhrad všetko, čo servíruje tzv. mainstream a automaticky odmietať čokoľvek iné, čo nie je v súlade s prozápadným naratívom. Napriek tomu, že tento naratív všetci dobre poznáme, RTVS považovalo za potrebné nás dnes večer indoktrinovať opäť. [...]

Postreh k Novembru

16.11.2023

Pred tým, ako sa zajtra vrece roztrhne s ódami na „hrdinov“ Novembra 1989, ponúkam zopár zamyslení. Prvé sa týka oných prepytujem hrdinov. Hrdina implikuje nejaký nie každodenný čin, vykonaním ktorého sa jedinec obetuje pre dobro kolektívu, riskuje a v zápase o víťazstvo pravdy a spravodlivosti nehľadí na nástrahy. Čo také zásadné riskovali [...]

česko, sanitka, záchranár, hasiči, praha

V maďarskej nemocnici vypukol požiar, museli evakuovať 150 ľudí

17.07.2024 14:20

Pri požiari sa nikto nezranil.

markušovce, dieťa, auto

Tragédia v osade: dieťa zomrelo po prehriatí v aute

17.07.2024 14:04

Zostáva zatiaľ nevyriešenou záhadou, ako sa mohla tri a polročná Ivanka dostať do prehriateho auta a sama sa tam zamknúť.

Tank / Gaza /

Izrael podnikol 25 útokov za 24 hodín, zahynulo 52 ľudí

17.07.2024 14:04

Líder Hamasu obvinil Izrael z toho, že zámerne podkopáva rokovania o prímerí a dohode o prepustení rukojemníkov, pretože nechce ukončiť vojnu.

Ministerstvo spravodlivosti

Odškodnením pozostalých po Krivočenkovi predišla vláda žalobe voči SR

17.07.2024 13:56

Vláda rozhodla, že pozostalí po advokátovi Ľubomírovi Krivočenkovi dostanú odškodnenie v sume 90-tisíc eur.

vantage4

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 8371x
Priemerná čítanosť článkov: 1395x

Autor blogu

Kategórie